ADETA BİR DİPLOMASİ ŞÖLENİ (pintiTATMIN içerir) | M&B Bannerlord Türkçe 84. Bölüm (2021)

Tam bir yıl sonra karşınızda Mount \u0026 Blade II: Bannerlord. Dağılan imparatorluğu birleştirip hükmetmek için geri döndük. Her beğeni, bir kılıç darbesi olsun.
Canlı yayınlar ► fb.gg/pintipanda
Instagram ► pintipanda
Twitter ► pintipanda
Abone olursanız tadından yenmez. Kendinize iyi bakın, esen kalın.

YORUMLAR 

 1. Sündüs

  Sündüs

  4 gün önce

  Tutsaklar arasındaki eşkiyayı görmeyip atmaman... her seferinde seslenesim geldi

 2. Yağız Aydın

  Yağız Aydın

  4 gün önce

  İçimin yağları eridi ula ne rahatlatıcı bölüm yavv

 3. Oğuzhan Demir

  Oğuzhan Demir

  6 gün önce

  Bu oyunu kendim oynasam bu hazzı alamazdım sağ ol tuna abi

 4. Dark Knight

  Dark Knight

  6 gün önce

  0:42 at hırsızı SJ

 5. Actaxon

  Actaxon

  6 gün önce

  Tuna abi oyunu nasıl oynayabiliyorsun anlamıyorum. Ben Oyunu ne kadar düzeltmeye çalışırsam çalışayım sürekli crash yiyorum.

 6. Flawed

  Flawed

  6 gün önce

  07:28 de kaleye girmeme sebebi neydi ?

 7. Vvictor Hellsing

  Vvictor Hellsing

  6 gün önce

  Adamın dönence diyerek girişi efsane değil mi ya !! Çok samimi geliyor bu adam . Sevgiler saygılar tuna bey

 8. Kerem Kuzgun

  Kerem Kuzgun

  7 gün önce

  Çok oyunculu mod olarak şöyle bir mod var mı : kalradya haritasında 4 5 kişi ya da sayısı farketmez krallık kuracak ve kaldradyayı ele geçirmeye çalışacak , tek oyunculu mapi herşey aynı ama bu sefer gerçek insanlarla . Böyle bir mod olsa iyi olurdu.

 9. Fatih Yılmaz

  Fatih Yılmaz

  7 gün önce

  Birini ararken yerleşim yerlerine girip ansiklopediyi öyle açmak gerekiyor. Geçen birine sorma mantığı var, oyunda haritada gezerken ansiklopedi açıldığında son yerleşim yerine girdiğinizde lordların oldukları yeri gösteriyor.

 10. Kemal Cengizhan

  Kemal Cengizhan

  7 gün önce

  Abi surlar 3 seviye olsa sadece daha geç kırılır merdiven le çıkarken sorun yaratmaz

 11. Sabri Türk

  Sabri Türk

  7 gün önce

  Üstat yanına çağırdığın lordlar o bölgenin lordlari olsun ki başka bölgede saldırı gelirse o bölgenin lordlari koruyabilsin.. mesela kuzaidten saldırı geliyorsa kuzaid tarafındaki lordlari yanında dolastirma ki oraları koruyabilsinler

 12. Ozan Gumus

  Ozan Gumus

  7 gün önce

  17. dakikada duruma ithafen şehri kalesi köyü olmayan bir krallığın hala parası olabilir. Aynısı oyuncu için geçerli değil mi? Oyuncu da şehri kalesi kalmadığında diyelim bir lorda savaş kaybetti oyuncunun tüm parasına kazanan lord çökebiliyor mu? Oyunda AI klanları için ekstra bir hile yok ve mevcut kurallar hem oyuncu hem NPC lordları için geçerli. Kaybedilen savaşlar sonrasında lordlar paralarının 12%'sini kazanan lordlara kaybederler. Kalan paraları bütçelerinde durmaya devam eder. Bunu şöyle düşünün lord parasını bir yerlerde saklıyor ve o şekilde yola çıkıyor her zaman yanında tüm parasını taşımıyor. Bu yüzden de şehri kalesi olmayan Khuzait krallığı halen lordlarının parası olabilir ve paralı asker tutabilir ki orada paralı asker tutulduğu da kesin değil. Khuzait lordları çevreden gönüllü recruit ederek geri gücünü az biraz toplamış da olabilir. Bu bir süre böyle devam eder ancak 2-3 sene geçtikten sonra şehri kalesi olmayan krallığın lordlarının paraları zamanla tükenir ve o zaman tam olarak eliminate olurlar etkileri kalmaz paralı asker alamazlar kral klanı hariç herkes de defect eder diğer krallıklara. Bir de Khuzait neden barış yapmak için 17. dakikada para istiyor ama Batı İmparatorluk 33. dakikada barış içinm 2000 veriyor mevzusu var. Khuzait'in elinde hiç şehir kalmamış. Şu an barış yapmak onlar için ölümü kabullenmek demek. Topraklarını geri almak için gerilla savaşı yapıyorlar. En azından ellerinde 1 şehir olsa üzerine para verirler barış için ancak ellerinde hiç yer yok. O yüzden mantıklı olan bedavaya barışa razı olmamaları.

 13. Taha Enes YAVUZ

  Taha Enes YAVUZ

  7 gün önce

  Tuna abi yanına adam alırken konuşuyorsun ediyorsun ya hani. Ondan para ödeme kısmı geliyor, parayı benim hükümdarlığıma girsin diye veriyorsun. Ortada bir tuş var o tuşa basınca otomatik olarak parayla olayı çözüyor ya. Mesela 1:08:24'de iken ortadaki yerde 146952 yazıyor amma ve lakin sağ üstte 1.47M gösteriyor. Bence onu 146952'ye çek ve sonra dene oluyor mu diye. Bunu söylememin nedeni şu. 1.47M verince 300-400 ilişki artıyor bence bu normal değil. Sınır zaten 100. Başka bir lord alırken bence dene. Zaten olmazsa değiştirirsin. Bir dahaki lord mesela işte istesin 1M sağ üstte gösterdiği bu olsun. Ama ortadaki dinar sayısı 286425 olsun. Sağ üsttekini de 286425 yap ve dene bence abi. Boşu boşuna paran fazladan gitmesin. Çünkü daha çok lord alacakmışsın gibi gözüküyor. Ve de 10 milyondan düştü 4 milyona. Bence gözüken daha da haracayacaksın.

  • Taha Enes YAVUZ

   Taha Enes YAVUZ

   7 gün önce

   @ACI PEPPER teşekkürler

  • ACI PEPPER

   ACI PEPPER

   7 gün önce

   sağ üsteki para yuvarlanmış hali oluyor oraya 1.466M veya 1M466B yazamayacakları için 1.47m gösteriyor.

  • ACI PEPPER

   ACI PEPPER

   7 gün önce

   Çok para istemesinin sebebi klan büyüklüğü, kişi sayısı, alacağın lordun özellikleri (cömert, eli sıkı vs) olduğunda değişkenlik gösteriyor. İstediği para yüksek olduğunda ilişki de ona oranla artıyor. Ortadaki tuşa tıkladığında lordun istediği parayı dengi dengine tutturuyor 1 kuruş aşağı indiremiyorsun öyle olunca soldaki yeşil bire turuncuya dönüyor takas tuşu kapanıyor kanka. Aydınlatmak için yazdım zaten pandanın paraya ihtiyacı yok mahmut yapıp kardeşlerine verdiğinde milyon dinar geliyor 5-10 kuruşun pek de bir önemi yok yani.

  • Taha Enes YAVUZ

   Taha Enes YAVUZ

   7 gün önce

   Olmazsa da ben yanlış anlamışım. Pardon :(

 14. Mirac Han R374

  Mirac Han R374

  7 gün önce

  abi bannerlord senede 2 defa gelsin

 15. Tahinde Pişirilmiş Soğanlı Menemen

  Tahinde Pişirilmiş Soğanlı Menemen

  7 gün önce

  abi enlisted diye bir oyun var şuan betada incelersen sevinirim

 16. Özal Kasapoğlu

  Özal Kasapoğlu

  7 gün önce

  Abi lütfen far cry 3 gelsin Battlefield 1 gelsin 47 bin like geldi abi battleflit 1 videona lütfen calaf of duty de gelsin lütfen😖😖😖

 17. Sadık Doğan

  Sadık Doğan

  7 gün önce

  tuna abi ticaretin ne kadar yüksek olursa lord alırken ucuza alıyorsun

 18. Osman Polat

  Osman Polat

  7 gün önce

  Zıpçık Mahmut iyidi

 19. Yıldırım Bayezid

  Yıldırım Bayezid

  7 gün önce

  Sa

 20. Hasan Koç

  Hasan Koç

  7 gün önce

  Saygıdeğer Tuna abim, Senin oyununu rol yapma yönünden yapıcı bir şekilde eleştirmek istiyorum. 1.Ordularında sırf imparatorluk lejyoneri olsa çok güzel olur çünkü hem görünüş bakımından hemde tarihte bunun bir örneğini biliyoruz Roma imparatorluğuna daha da benzemiş olur 2.Bundan sonra kendi tarafına lord çekiceksen bunu batanyalılardan ve Vlandialardan da alabilirsin,çünkü bu iki kültür kralığına daha da prestij katacaktır. 3.Kale kuşatmaların da sen bir kral olarak daha ağır abi rolünde olabilirsin kaleaskerlerin tarafından feth olunduktan sonra kaleye girebilirsin çok daha jön jönlü durur ve tarihte de bunu görüyoruz buda gerçekciliği epey bir arttıcaktır. Sürç ü Lisan da hata ettiysek affvola Seviliyorsun abi.

 21. Ade mb

  Ade mb

  7 gün önce

  Bugun enteresan bir sey oldu bu videoyu izlerken. Hanim, ben, kiz yemek yiyoruz. Hanim tableti istedi. Tablette sarjda takili. Tableti uzattim video hala calisiyor. Hanim "cikar su sarji oyle ver" dedi. Tam bu arada Tuna ( 57:30 ) "Cikar mikar yok kardesim" 😁😁😁. Hanimin gozleri fal tasi gibi, kiz ile ben sonra hanim gulmeye basladik. Yoksa bizi mi dinliyor dedi hanim 😁😁😁😁

 22. Sami Demir

  Sami Demir

  7 gün önce

  Devam

 23. Celal Pamuk

  Celal Pamuk

  7 gün önce

  Sa

 24. kartlis a

  kartlis a

  7 gün önce

  abi videoda bile ingilizce bug var video 5 hours ago yorumlar 5 days ago

  • Furkan Akkaş

   Furkan Akkaş

   7 gün önce

   oynatma listesine videoyu önceden atıyıyor ordan izlersen video atmadan izleyebiliyorsunuz

 25. Rs_ Telekom

  Rs_ Telekom

  7 gün önce

  Super

 26. bitirici

  bitirici

  7 gün önce

  Abİ araştırırken güncellenmesi için köye gir çık yap güncelleniyor

 27. Cenker The Father

  Cenker The Father

  7 gün önce

  Paralı askerler sana nüfuz da kazandırıyor ayrıca haraç verdiğiniz krallıklarla tekrar savaşa girip haraç alacak kadar mağlup edip öyle barış imzalayın yararına olur ayrıca paralı askerler epey pahalıya patlıyor ama gayet de iyi savaşıyorlar.

 28. Kenandinho

  Kenandinho

  7 gün önce

  nihaaaayett

 29. Umut SİPAHİ

  Umut SİPAHİ

  7 gün önce

  Geçen sene Dinar gg bu sena Amprela gg.

 30. eray almacı

  eray almacı

  8 gün önce

  Şu MB videolarını günde 2 ye çıkar harbi yayını basasım geliyo bak beni germe tuna

  • 7Kratos

   7Kratos

   7 gün önce

   Kardeşim boşuna sinirlenme bannerlord oynatma listesinde 6 tane yeni video var

 31. Kadircan Gökkurt

  Kadircan Gökkurt

  8 gün önce

  Abi Quyaz da cellat baltası var 123 kesici hasarı var çoklu kesebiliyorsun 14k tam senlik PintiTatmin

  • Barış Özcan

   Barış Özcan

   7 gün önce

   @Kadircan Gökkurt bas git kendi bolumune burda salak salak yalan yalnis yorumlar yapma cok komik durumdasin şuan sjsnwksnkwjqisnd

  • Kadircan Gökkurt

   Kadircan Gökkurt

   7 gün önce

   @Barış Özcan sana illa hakaret mi ediyim rencide mi ediyim ben almak zorundasın diye bir şey demedim adama gözlerinle değil de başka bir yerinle okuyorsan bilemem Tekrar söylüyorum abicim yaşın belli ki küçük ne yapıp veya ne yapmıyacağımı sana sormıyacağım kanal seninse engelle beni ve insanlar içiyor veya içmiyor diye onları yargılamak senin haddin değil boyunan büyük işlere kalkışma benden sana abi tavsiyesi

  • Barış Özcan

   Barış Özcan

   7 gün önce

   @Kadircan Gökkurt ne bos yaptin bilader bas git once izle sonra AbO rOnFolYo, Obo bOlTo de adam serinin basindandir ALMAYACAGIM diyor sanirim sen hic izlememissin ya da sarhoşken izlemissin senin cahilligin bursa kimseye artislik taslama

  • Kadircan Gökkurt

   Kadircan Gökkurt

   7 gün önce

   @Barış Özcan benim yorumuma laf atan sensin küstah bir şekilde konuşursan cevabını alırsın insanların yorumlarına atlama kim ne yazacağını sana sormuyacak ben de ne yapacağıma sana sormuyacağım

  • Barış Özcan

   Barış Özcan

   7 gün önce

   @Kadircan Gökkurt e ne burda bilgisizce yorum yapiyorsun git oldugun bolume yorum yap allah allah

 32. Göktuğ Tutal

  Göktuğ Tutal

  8 gün önce

  Sturgiadan sonra aseraya in gözümüz biraz cöl görsün

 33. Mustafa

  Mustafa

  8 gün önce

  .

 34. Mehmet Eren BAŞ

  Mehmet Eren BAŞ

  8 gün önce

  Abi Aserayda çok şehir var biraz aserayla savaş.

 35. Taha Emre

  Taha Emre

  8 gün önce

  eger bi arkadasin savas meydanında olduyse onun profiline girip mutlu mucizeler tusuna basıp 1000 nüfus karsılıgı hayata döndürebiliyosun (bazı ozellikleri düsebilir)

 36. enes türk

  enes türk

  8 gün önce

  Abi stardew ne zaman özledik be

 37. enes türk

  enes türk

  8 gün önce

  Abi kralsın

 38. Süleyman Şahin

  Süleyman Şahin

  8 gün önce

  45:23 ver dedik dedik vermedin sonunda kocaya kaçtı :D

 39. Emre Güney

  Emre Güney

  8 gün önce

  Pandacım anlıyorum Kuzey İmp. den dolayı sinirlenip yayını kapatmıştın peki birdaha ne zaman yayın yaparsın?

 40. İbrahim Cebe

  İbrahim Cebe

  8 gün önce

  Tuna abi kuzait senin köyleri yağmalayıp para kazanıyor ondan paralı asker alabiliyor.

 41. Kutsal Roma Gamer

  Kutsal Roma Gamer

  8 gün önce

  Abi Frostpunk a tekrar dönermisin çok özledik o seriyi

  • Barış Özcan

   Barış Özcan

   7 gün önce

   @Kutsal Roma Gamer pandaflix 90 a kadar var

  • Kutsal Roma Gamer

   Kutsal Roma Gamer

   7 gün önce

   @Barış Özcan ?

  • Barış Özcan

   Barış Özcan

   8 gün önce

   Pandaflix

  • Kutsal Roma Gamer

   Kutsal Roma Gamer

   8 gün önce

   Abi youtube delirdi galiba neden yorumlar 4-5 gün önce

 42. İslam İslamzade

  İslam İslamzade

  8 gün önce

  Çok Pintitatmin

 43. Mehmet Buğra Coşkun

  Mehmet Buğra Coşkun

  8 gün önce

  Abi hanlardan paralı asker alma eğer düşman senden üstün olursa savaşlara girmiyolar yada savaştan erken kaçıyorlar

 44. Samurai jack

  Samurai jack

  8 gün önce

  pintipanda zevkten 4 köşe sadasdsadas:)

 45. mami

  mami

  8 gün önce

  200 saat bannerlord oynadım şehirde bu kadar fazla adam olduüğunu nadir görmüşümdür ama nasıl oluyorsa tuna abide her şehir 1000lik normalde bir şehir 500 adamı zor doyurur

 46. Caner Celbek

  Caner Celbek

  8 gün önce

  çoğu diziden daha güzelsin

 47. umut koçak

  umut koçak

  8 gün önce

  tuna abi kullandığın silahın izmi ne ve nerden aldın acaba söylersen bende alabilirim o silahı (iki elli olan)

 48. Yusuf Balıkçı

  Yusuf Balıkçı

  8 gün önce

  youtube demek tuna akşen demek. depresyonda mısınız? tadınız mı yok? gülmeye mi ihtiyacınız var bir doz tuna akşen alın hayatınız şenlensin.. sevılıyorsun abım

 49. Eko game yt

  Eko game yt

  8 gün önce

  Yani garisosla nefret etsede ceke biliyon

 50. Eko game yt

  Eko game yt

  8 gün önce

  Abi nefret etsede lord ceke biliyon

 51. umut almaz

  umut almaz

  8 gün önce

  kral tuna değil EMPEROR TUNA diyeceksiniz

 52. batuhan Aydemir

  batuhan Aydemir

  8 gün önce

  Her like pandamıza klima

 53. Ahmet Gökay

  Ahmet Gökay

  8 gün önce

  Abi bu gün bannerlord canlı yayın çek

 54. Göktuğ Alp Bozkurt

  Göktuğ Alp Bozkurt

  8 gün önce

  canım abim umarım okursun lütfen günde 2 video at önceki videonda 5 olsun diye yırtınıyordum ama ikiye de razıyım lütfen oku bunlar olursa ben ve diğer arkadaşlar çok #pintitatmin olur

  • Ad

   Ad

   7 gün önce

   @Göktuğ Alp Bozkurt Benimde facebookum yok sadece yardım etmek istemiştim silebilirim istersen yorumumu.

  • Göktuğ Alp Bozkurt

   Göktuğ Alp Bozkurt

   8 gün önce

   @Ad bende biliyorum bana söylediler ama her insan evladının facebooku olacak diye bir kural bilmiyorum tmm mı ?

  • Ad

   Ad

   8 gün önce

   Pandaflixte 90 bölüm var oraya bölümler önceden geliyor oradan bakabilirsin trvision.info/chat/PLhpi7wXTY-5w5hwPuRRwb_drTqN7x7OmZ.html

 55. Nesimi Hesimov

  Nesimi Hesimov

  8 gün önce

  Panda dyatlov keçidin yeni bölümlerini neden çekmedin. Merak ediyordum. Yeni formatda olan oyundu.

 56. Nesimi Hesimov

  Nesimi Hesimov

  8 gün önce

  Panda öyle gün olmuyorku oyunlarina bakmiyim. Bannerlodun yeni serilerini bekliyorum.

 57. Ahmet Efe Akça

  Ahmet Efe Akça

  8 gün önce

  Abi bi baktim yeni bolum hemen geldim

 58. MAYA-KEREM T.

  MAYA-KEREM T.

  8 gün önce

  olm bu adama bayılıyorum yaaa. subnatica videosu gelsin ağbiiimmm

 59. Emre Yılmaz

  Emre Yılmaz

  9 gün önce

  Abi skyrim çek

 60. Fethi Buğra

  Fethi Buğra

  9 gün önce

  Bi kereliğine yağma veya yakip yikma yapsana merak ettim

  • Fethi Buğra

   Fethi Buğra

   7 gün önce

   @Barış Özcan hemen dusmez de 2 ye yukselmesine biraz engel olur

  • Barış Özcan

   Barış Özcan

   7 gün önce

   Onur gg olr

 61. Münferit

  Münferit

  9 gün önce

  efsanevi bölüm

 62. Ahmet Taşdemir

  Ahmet Taşdemir

  9 gün önce

  Tuna beycigim sürekli savaş halinde olduğunuzdan mütevellit lordlariniz yorgun düşüp asker toplayamiyor ve garnizonlari dolduramiyor kimseyle savaş halinde olmaz iseniz şehitleriniz ve kalemleriniz bu kadar kolay düşmez

 63. Melih Mert Kaya

  Melih Mert Kaya

  9 gün önce

  Abi bedevi askerlerini suturgia ya götürme kutup ayısına denk gelir 😂🤣

 64. ZyNex乡

  ZyNex乡

  9 gün önce

  20:07 aman İra yenge görmesin abi

 65. ercan cetin

  ercan cetin

  10 gün önce

  panda abi mafi oğlan nerede mafi oğlann

 66. Muhammed Mustafa Çiftciler

  Muhammed Mustafa Çiftciler

  10 gün önce

  Pinti tatmin

 67. Transformers Stop Motion

  Transformers Stop Motion

  10 gün önce

  panda yeni bölüm gelmicekmi

 68. Turgay Şipar

  Turgay Şipar

  10 gün önce

  Yeniiiii

 69. Mustafa Tatli

  Mustafa Tatli

  10 gün önce

  panda bolumleri yuklesene

 70. entel entel

  entel entel

  10 gün önce

  Yeni bölümler

 71. Eliza

  Eliza

  10 gün önce

  Pandaaa yeni bolummm

 72. kendngr

  kendngr

  10 gün önce

  Yeni bölüm at

 73. H H

  H H

  10 gün önce

  Abiii nerede yeni yayının videoları sabahtan beri kontrol ediyorum yok

  • Sercan Çulha

   Sercan Çulha

   10 gün önce

   Bende

 74. Edit Man

  Edit Man

  10 gün önce

  Pandam dün yayın vardı katılamadım , bölümler ne zamana gelir ?

  • K.V.S

   K.V.S

   10 gün önce

   Yine mi sen krdşim

 75. EMRE 44.

  EMRE 44.

  10 gün önce

  Hadi panda yeni bölüm at

 76. Abdullah Aydın

  Abdullah Aydın

  10 gün önce

  😶

  • Baran Deniz

   Baran Deniz

   10 gün önce

   @Abdullah Aydın Helal olsun kardeşim 😘

  • Abdullah Aydın

   Abdullah Aydın

   10 gün önce

   @Baran Deniz Hakkını helal et kral

  • Baran Deniz

   Baran Deniz

   10 gün önce

   @Abdullah Aydın hakkıma girdiniz sizi gidi dağ haydutları 🙂

  • Abdullah Aydın

   Abdullah Aydın

   10 gün önce

   @Eliza 🙂

  • Eliza

   Eliza

   10 gün önce

   @Baran Deniz gercekten ya niye yaziyor aklim almiyor

 77. Ömer Toptaş

  Ömer Toptaş

  10 gün önce

  Geçen sene oynadığındada hasta olmuştum bu senede hasta olmuştum... Seviliyorsun Panpam

  • Ömer Toptaş

   Ömer Toptaş

   10 gün önce

   @EMRE 44. Galiba :/

  • EMRE 44.

   EMRE 44.

   10 gün önce

   Diyer senede oynadığında 'da hasta olcaz

 78. Neffos Neffos

  Neffos Neffos

  10 gün önce

  Abi savaş sonrası lordların bazılarında savaşçı olmadığın için gidebilirsinin diyor eğer onları salarsan onurlu olma şansın artar çünkü bir çoğu lordların eşi ya da küçük çocuğu oluyor

 79. UNDER WATER

  UNDER WATER

  10 gün önce

  Abiğh fidyo athğ

 80. Halil Bingöl

  Halil Bingöl

  10 gün önce

 81. Ali Atlas

  Ali Atlas

  10 gün önce

  abi günde 3-5 bölüm at bağımlı oldum valla 4 günde bittirdim bölümleri

 82. İsmail Barış KILIÇ

  İsmail Barış KILIÇ

  10 gün önce

  kuzeyit gerilla taktiği yapıyor. tek tek kalan lordlarının peşine düşmen lazım. war band de de böyleydi.

 83. Muhammed Şimşek

  Muhammed Şimşek

  10 gün önce

  Pintiiiitaaaaaatminnnn

 84. erkin çağlayan

  erkin çağlayan

  10 gün önce

  Alya nerde alya nerede. Nathanos burada sığır hahajajahahajahha bu kadar ayrımcılık olmaz beee #seninleyiznatanhos

 85. Enes Karaca

  Enes Karaca

  11 gün önce

  Lordları çekerken kralıyla düiman olup olmadığına sürekli bakmana gerek yık nefret ettiğiniz biliniyor diyorsa düşmandır dostumdur diyorsa arkadaşıdır

 86. LORD SEYFET

  LORD SEYFET

  11 gün önce

  Abi sana bir bilgi: İra yengeyi yanına al ordunda gezdir yaşın kaç olursa olsun çocuk oluyor diğerlerinden gördüm

  • Mert Özkul

   Mert Özkul

   6 gün önce

   Eski bölümlerde çok uzun süre yanında gezdirdi çocuk olmadı

  • EMRE 44.

   EMRE 44.

   10 gün önce

   Aynen bunu bı başkasından duymuştum

 87. cahit tuna Dağ

  cahit tuna Dağ

  11 gün önce

  Büyük başkan

 88. İbrahim Yuce

  İbrahim Yuce

  11 gün önce

  Abi tamam 4 de 4 de paralıasker al artık ya pls

 89. Enes Karaca

  Enes Karaca

  11 gün önce

  Abi savaştan sınra paralı askerleri salma ilişkin artsın sonra onları paralı asker llarak kendine kattığında hemen başka krallığa geçmesin

 90. Ozan Karaca

  Ozan Karaca

  11 gün önce

  Ne zaman gelecek yeni bölümler

  • ilker

   ilker

   11 gün önce

   @Ozan Karaca yayında şuanda gelip izleyebilirsiniz şuanda izliyorum

  • Ozan Karaca

   Ozan Karaca

   11 gün önce

   @ilker Süper olur yenilemekten yorulduk

  • ilker

   ilker

   11 gün önce

   Bende bekliyorum 4 5 bölüm birden atsa ne güzel olur

 91. hakan hilmi çolak

  hakan hilmi çolak

  11 gün önce

  ABİ paralı asker gruplarından 2 tane falan kafalasan bi uğraşsan cidden bize nüfus akar

 92. nilab

  nilab

  11 gün önce

  nasıl bir tatmin dolu bölüm, ama nasıl. + katır!

 93. JOHNER IST

  JOHNER IST

  11 gün önce

  Zıpkın yap para kazan! :)

 94. Ömer Faruk ABUT

  Ömer Faruk ABUT

  11 gün önce

  Dinar gg

 95. Alp Galata

  Alp Galata

  11 gün önce

  Panda Kralım nüfuz veren paralı asker o handaki paralı askerler DEĞİL! Paralı asker klanları(Karakergit, Gizli el gibi) Bir de haritada gezerken köylere uğrarsan birliğindeki lordlar asker eksiğini tamamlar. Hemde haritadaki yerleri güncellenmiş olur. TRvision TAYFA SENİNLE!

 96. Yfk37

  Yfk37

  11 gün önce

  Abi Stardew oynadınız atmıyosun

 97. Muhammed arıkan

  Muhammed arıkan

  11 gün önce

  Abi son görüldü hatasının çözümü ben denedim bende işe yaradı şuan Türkçe olarak son görüldü çalışıyor 1 - "C:\Games\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\ModuleData\Languages\TR" klasörü icinde bulunan "std_module_strings_xml_tr" dosyasına sağ tıklayıp düzenle deyin. 2 - ctrl + f tusuyla "yjXoftYs" satırını bulun . 3 - satırın tamamını " " olarak değiştirin ve kaydedin

 98. Sıradan Bir İnsan

  Sıradan Bir İnsan

  11 gün önce

  Panda bence oyununa kelle uçurma çoklu kesme gibi keyif verecek modalrı eklersen güzdl olur brnce kimsr bu modlara kızmaz gerçekçiliğidr götürmez

 99. Deniz Senturk

  Deniz Senturk

  11 gün önce

  Panda ya 2 krallik savas aciyor bize 7 si birden ayni anda savas aciyor zannedersem panda cok para vermis lord lara savas acmasin diye :))

 100. Abdullah Bektaş

  Abdullah Bektaş

  11 gün önce

  Amprela geçen sene de böyleydi kuşatma altından çıkmıyordu

Sonraki